Dudak Peeling Önerileri

Dudaklarınız yazın sıcaktan kışın soğuktan kuruyup çatlayabilmektedir.  Bu çatlamalara engel olabilmek için gerekli bakımı yapmalı, dudaklarınızı devamlı nemli tutmalısınız. Doğru markanın peelingini kullandığınızda dudaklarınız ölü deriden arınacak hem daha dolgun hem de daha sağlıklı görünecektir. Bunun için birkaç alternatif peeling markasını deneyip değerlendirmeniz gerekebilmektedir.

Mac Lip Scrubtıous

Hem dudak peelingi hem de dudak nemlendiricisi arayanlar için Mac lip scrubtıous en ideal ürünlerden biridir. Rengi ve kokusu ile kullanan herkesin memnun kaldığı ürün, dudakların tüm kuruluktan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanında nem dengesini koruduğu için sönük dudaklar yerine dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Küçük ve sevimli bir kutusu olan peelingi her an yanınızda taşıyabilir, dudaklarınızın kuruduğunu hissettiğiniz an sürebilirsiniz. 5 ayrı renk seçeneği ile dudağınızın renk pigmentasyonunu da dengede tutacaktır.

Dudak Peeling

Lush Peeling

Dudak peelingi denildiğinde akla gelen ürünlerden biri de Lush peelingtir. Pütürlü içeriği ile kısa sürede dudağın arınmasına yardımcı olan peeling evde hazırlanan toz şekerli bal peelingine benzemektedir.

Lush Bubblegum Lip Scrub ismi ile piyasada yerini alan peeling, kısa sürede binlerce bayan tarafından kullanılmıştır. Üstelik kullanan hemen herkesin memnun kaldığı bir peeling olduğu da söylenebilir.

H&M Peeling

Dudak peelingi arayışında olanlar için H&M tarafından çıkarılan peeling oldukça kullanışlı. Hem uygun fiyatlı hem de dudağı nemlendirme özelliği olan bu peeling kısa süre içinde onarma etkisine de sahip. Bu nedenle çantanızda devamlı bulundurabileceğiniz peelingler arasında yerini alabilir. Üstelik hoş ve temizlik hissi veren bir kokusu var.

The Body Shop Dudak Peelingi

Dudak peelingi denildiğinde akla gelen küçük kutucukların aksine The Body Shop tarafından çıkarılan ruj peeling daha kullanışlı. Dışarıdan bakıldığında ruj gibi görünen peelingi parmaksız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ruj formunda olduğu gibi alttan açılıp kapanma özelliği bulunuyor. Üstelik içeriği de son derece arındırıcı bir yapıya sahip. Birbirinden farklı aromalarda sunulan peelingin pütürlü yapısı dudakları tahriş etmeden rahatça kullanmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda nemlendirici balm özelliği de bulunduğu için çok yönlü peeling olarak değerlendirilebilir.

By Nanda Dudak Peelingi

Kısa sürede adını duyuran ve pek çok kişi tarafından kullanılan By Nanda dudak peelingi, dudakları temizlemesi açısından tercih edilen bir üründür. Pek çok kişi tarafından kırıldığı yönünde bilgi alınsa da ruj formunda olduğu için dikkatli kullanmakta fayda var. Üstelik pütürlü yapısı gereği bastırmadan uygulamak dudağınıza daha faydalı olacaktır. Dudağa uygulayıp üzerine parmağınızla masaj yapmanız daha sonra ılık suyla durulamanız yeterli.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here